Relé Weidmüller DRI424024LD 7760056336
Stručný popis:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 je D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, Přepínací kontakt AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, Ploché konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Dostupné testovací tlačítko: Ne.
  • Detaily produktu
    Štítky produktů
    Relé Weidmüller řady D:
    Univerzální průmyslová relé s vysokou účinností.
    Relé řady D byla vyvinuta pro univerzální použití v průmyslové automatizaci, kde je vyžadována vysoká účinnost. Mají mnoho inovativních funkcí a jsou k dispozici v obzvláště velkém počtu variant a v široké škále provedení pro nejrůznější aplikace. Díky různým materiálům kontaktů (AgNi a AgSnO atd.) jsou produkty řady D vhodné pro nízké, střední a vysoké zatížení. Varianty s napětím cívky od 5 V DC do 380 V AC umožňují použití s ​​každým myslitelným řídicím napětím. Chytré sériové zapojení kontaktů a vestavěný magnet snižují erozi kontaktů pro zatížení až do 220 V DC/10 A, čímž prodlužují životnost. Volitelná stavová LED dioda a testovací tlačítko zajišťují pohodlný servisní provoz. Relé řady D jsou k dispozici v provedení DRI a DRM s paticemi pro technologii PUSH IN nebo šroubové připojení a lze je doplnit širokou škálou příslušenství. Patří sem značky a zásuvné ochranné obvody s LED diodami nebo nulovými diodami.
    Řídicí napětí od 12 do 230 V
    Spínací proudy od 5 do 30 A
    1 až 4 přepínací kontakty
    Varianty s vestavěnou LED diodou nebo testovacím tlačítkem
    Příslušenství na míru od křížových spojů až po značkovače
    Obecné objednací údaje
    Verze D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, Přepínací kontakt AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 5 A, Ploché konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ne
    Číslo objednávky 7760056336
    Typ DRI424024LD
    GTIN (EAN) 6944169739835
    Množství 20 ks.
    Rozměry a hmotnosti
    Hloubka 28 mm
    Hloubka (palce) 1,102 palce
    Výška 31 mm
    Výška (palce) 1,22 palce
    Šířka 13 mm