• head_banner_01

Univerzální kontroléry MOXA ioLogik E1242, Ethernet, vzdálené I/O

Stručný popis:

Řada ioLogik E1200 podporuje nejčastěji používané protokoly pro načítání I/O dat, takže je schopna zvládnout širokou škálu aplikací. Většina IT inženýrů používá protokoly SNMP nebo RESTful API, ale OT inženýři jsou spíše obeznámeni s protokoly založenými na OT, jako je Modbus a EtherNet/IP. Moxa Smart I/O umožňuje IT i OT inženýrům pohodlně načítat data ze stejného I/O zařízení. Řada ioLogik E1200 podporuje šest různých protokolů, včetně Modbus TCP, EtherNet/IP a Moxa AOPC pro OT inženýry, a také SNMP, RESTful API a knihovnu Moxa MXIO pro IT inženýry. ioLogik E1200 načítá I/O data a převádí je do kteréhokoli z těchto protokolů současně, což vám umožňuje snadno a bez námahy připojit vaše aplikace.


Detaily produktu

Štítky produktů

Vlastnosti a výhody

Uživatelsky definovatelné adresování Modbus TCP Slave
Podporuje RESTful API pro aplikace IIoT
Podporuje adaptér EtherNet/IP
2portový ethernetový přepínač pro řetězené zapojení
Šetří čas a náklady na kabeláž díky peer-to-peer komunikaci
Aktivní komunikace se serverem MX-AOPC UA
Podporuje SNMP v1/v2c
Snadné hromadné nasazení a konfigurace s utilitou ioSearch
Přátelská konfigurace přes webový prohlížeč
Zjednodušuje správu I/O pomocí knihovny MXIO pro Windows nebo Linux
Certifikace třídy I, divize 2, zóna 2
Modely s širokým rozsahem provozních teplot k dispozici pro prostředí od -40 do 75 °C (od -40 do 167 °F)

Specifikace

Vstupně/výstupní rozhraní

Digitální vstupní kanály Řada ioLogik E1210: 16 Řada ioLogik E1212/E1213: 8 Řada ioLogik E1214: 6

Řada ioLogik E1242: 4

Digitální výstupní kanály Řada ioLogik E1211: 16 Řada ioLogik E1213: 4
Konfigurovatelné DIO kanály (pomocí propojky) Řada ioLogik E1212: 8 Řada ioLogik E1213/E1242: 4
Reléové kanály Řada ioLogik E1214: 6
Analogové vstupní kanály Řada ioLogik E1240: 8 Řada ioLogik E1242: 4
Analogové výstupní kanály Řada ioLogik E1241: 4
Kanály RTD Řada ioLogik E1260: 6
Termočlánkové kanály Řada ioLogik E1262: 8
Izolace 3 kV DC nebo 2 kV rms
Tlačítka Tlačítko resetování

Digitální vstupy

Konektor Šroubovací svorka Euroblock
Typ senzoru Suchý kontaktMokrý kontakt (NPN nebo PNP)
Režim I/O DI nebo čítač událostí
Suchý kontakt Zapnuto: zkrat k GNDVypnuto: rozpojeno
Mokrý kontakt (DI do COM) Zapnuto: 10 až 30 V DC Vypnuto: 0 až 3 V DC
Frekvence čítače 250 Hz
Časový interval digitální filtrace Softwarově konfigurovatelné
Body za COM Řada ioLogik E1210/E1212: 8 kanálů Řada ioLogik E1213: 12 kanálů Řada ioLogik E1214: 6 kanálů Řada ioLogik E1242: 4 kanály

Digitální výstupy

Konektor Šroubovací svorka Euroblock
Typ I/O Řada ioLogik E1211/E1212/E1242: Řada SinkioLogik E1213: Zdroj
Režim I/O DO nebo pulzní výstup
Aktuální hodnocení Řada ioLogik E1211/E1212/E1242: 200 mA na kanál Řada ioLogik E1213: 500 mA na kanál
Pulzní výstupní frekvence 500 Hz (max.)
Ochrana proti nadproudu Řada ioLogik E1211/E1212/E1242: 2,6 A na kanál při 25 °C Řada ioLogik E1213: 1,5 A na kanál při 25 °C
Vypnutí při přehřátí 175 °C (typicky), 150 °C (min.)
Ochrana proti přepětí 35 V stejnosměrného proudu

Relé

Konektor Šroubovací svorka Euroblock
Typ Výkonové relé typu A (NO)
Režim I/O Reléový nebo impulzní výstup
Pulzní výstupní frekvence 0,3 Hz při jmenovitém zatížení (max.)
Jmenovitý proud kontaktu Odporová zátěž: 5A při 30 V DC, 250 V AC, 110 V AC
Kontaktní odpor 100 miliohmů (max.)
Mechanická odolnost 5 000 000 operací
Elektrická odolnost 100 000 operací při odporové zátěži 5 A
Průrazné napětí 500 V AC
Počáteční izolační odpor 1 000 megaohmů (min.) při 500 V DC
Poznámka Okolní vlhkost musí být nekondenzující a musí se pohybovat mezi 5 a 95 %. Relé mohou při provozu v prostředí s vysokou kondenzací a teplotou pod 0 °C fungovat nesprávně.

Fyzikální vlastnosti

Bydlení Plast
Rozměry 27,8 x 124 x 84 mm (1,09 x 4,88 x 3,31 palce)
Hmotnost 200 g (0,44 libry)
Instalace Montáž na DIN lištu, montáž na stěnu
Zapojení I/O kabel, 16 až 26AWG Napájecí kabel, 12 až 24 AWG

Limity prostředí

Provozní teplota Standardní modely: -10 až 60 °C (14 až 140 °F) Modely s širokým teplotním rozsahem: -40 až 75 °C (-40 až 167 °F)
Skladovací teplota (včetně balení) -40 až 85 °C (-40 až 185 °F)
Relativní vlhkost okolí 5 až 95 % (bez kondenzace)
Nadmořská výška 4000 m4

Dostupné modely řady MOXA ioLogik E1200

Název modelu Vstupně/výstupní rozhraní Typ digitálního výstupu Provozní teplota
ioLogikE1210 16xDI - -10 až 60 °C
ioLogikE1210-T 16xDI - -40 až 75 °C
ioLogikE1211 16xDO Dřez -10 až 60 °C
ioLogikE1211-T 16xDO Dřez -40 až 75 °C
ioLogikE1212 8xDI, 8xDIO Dřez -10 až 60 °C
ioLogikE1212-T 8x digitální vstup, 8x digitální vstup Dřez -40 až 75 °C
ioLogikE1213 8x digitální vstup (DI), 4x digitální vstup (DO), 4x digitální vstup (DIO) Zdroj -10 až 60 °C
ioLogikE1213-T 8x digitální vstup (DI), 4x digitální vstup (DO), 4x digitální vstup (DIO) Zdroj -40 až 75 °C
ioLogikE1214 6x DI, 6x relé - -10 až 60 °C
ioLogikE1214-T 6x DI, 6x relé - -40 až 75 °C
ioLogikE1240 8xAI - -10 až 60 °C
ioLogikE1240-T 8xAI - -40 až 75 °C
ioLogikE1241 4xAO - -10 až 60 °C
ioLogikE1241-T 4xAO - -40 až 75 °C
ioLogikE1242 4DI, 4xDIO, 4xAI Dřez -10 až 60 °C
ioLogikE1242-T 4DI, 4xDIO, 4xAI Dřez -40 až 75 °C
ioLogikE1260 6xRTD - -10 až 60 °C

  • Předchozí:
  • Další:

  • Napište sem svou zprávu a odešlete nám ji

    Související produkty

    • MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ Managed Industrial Ethernet Switch

      MOXA EDS-P506E-4PoE-2GTXSFP Gigabit POE+ Manage...

      Vlastnosti a výhody Vestavěné 4 porty PoE+ podporují až 60 W výstupu na port Široký rozsah napájecích vstupů 12/24/48 V DC pro flexibilní nasazení Inteligentní funkce PoE pro vzdálenou diagnostiku napájecích zařízení a obnovu po selhání 2 gigabitové kombinované porty pro komunikaci s vysokou šířkou pásma Podporuje MXstudio pro snadnou a vizualizovanou správu průmyslové sítě Specifikace ...

    • Brána MOXA MGate MB3170 Modbus TCP

      Brána MOXA MGate MB3170 Modbus TCP

      Vlastnosti a výhody Podporuje automatické směrování zařízení pro snadnou konfiguraci Podporuje směrování podle TCP portu nebo IP adresy pro flexibilní nasazení Připojuje až 32 serverů Modbus TCP Připojuje až 31 nebo 62 podřízených zařízení Modbus RTU/ASCII Přístupné až pro 32 klientů Modbus TCP (pro každé zařízení Master uchovává 32 požadavků Modbus) Podporuje komunikaci mezi sériovým zařízením Modbus master a sériovým zařízením Modbus slave Vestavěné kaskádování Ethernetu pro snadné zapojení...

    • Nespravovaný průmyslový ethernetový přepínač MOXA EDS-208-T

      Nespravovaný průmyslový ethernetový switch MOXA EDS-208-T...

      Vlastnosti a výhody 10/100BaseT(X) (konektor RJ45), 100BaseFX (vícerežimový, konektory SC/ST) Podpora IEEE802.3/802.3u/802.3x Ochrana proti bouři vysílání Možnost montáže na DIN lištu Provozní teplota -10 až 60 °C Specifikace Standardy ethernetového rozhraní IEEE 802.3 pro 10BaseTIEEE 802.3u pro 100BaseT(X) a 100BaseT...

    • MOXA UPort 407 USB Hub průmyslové třídy

      MOXA UPort 407 USB Hub průmyslové třídy

      Úvod UPort® 404 a UPort® 407 jsou průmyslové rozbočovače USB 2.0, které rozšiřují 1 port USB na 4, respektive 7 portů USB. Rozbočovače jsou navrženy tak, aby poskytovaly skutečný přenos dat USB 2.0 Hi-Speed ​​rychlostí 480 Mb/s přes každý port, a to i pro aplikace s vysokou zátěží. UPort® 404/407 získaly certifikaci USB-IF Hi-Speed, což naznačuje, že oba produkty jsou spolehlivé a vysoce kvalitní rozbočovače USB 2.0. Kromě toho...

    • Mobilní brány MOXA OnCell G3150A-LTE-EU

      Mobilní brány MOXA OnCell G3150A-LTE-EU

      Úvod OnCell G3150A-LTE je spolehlivá a bezpečná LTE brána s nejmodernějším globálním pokrytím LTE. Tato celulární LTE brána poskytuje spolehlivější připojení k vašim sériovým a ethernetovým sítím pro celulární aplikace. Pro zvýšení průmyslové spolehlivosti je OnCell G3150A-LTE vybaven izolovanými napájecími vstupy, které spolu s vysokou úrovní EMS a podporou širokého rozsahu teplot dávají OnCell G3150A-LT...

    • MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP Spravovaný průmyslový ethernetový switch s POE

      MOXA EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP PoE řízený průmyslový...

      Vlastnosti a výhody 8 vestavěných portů PoE+ kompatibilních s IEEE 802.3af/atVýstup až 36 W na port PoE+ Přepěťová ochrana 3 kV LAN pro extrémní venkovní prostředí Diagnostika PoE pro analýzu režimu napájených zařízení 2 kombinované porty Gigabit pro vysokorychlostní a dálkovou komunikaci Pracuje s plným výkonem PoE+ 240 wattů při teplotě -40 až 75 °C Podporuje MXstudio pro snadnou a vizualizovanou správu průmyslové sítě V-ON...